Архив автора

JOOKSE ILMA RUTTAMATA I OSA.

raamat

Armsad sõbradja tuttavad, ning muidu head inimesed.
Jookse ilma ruttamata I osa Ärkamine on tänaseks raamatupoodides
täitsa saadaval!

Millest raamatus jutt?

Maailmas on toimunud Ärkamine. Just nimelt Ärkamine, suure tähega. Planeet Maa on ärganud. On ärkamas inimkond tervikuna. Ärkavad rahvad, ärkavad inimesed, on ärganud nende eneseteadvustamine ja eneseväärtustamine ning enesemääratlemise soov.
Muutunud on inimkond, muutus planeet Maa, muutus Päikesesüsteem, muutus kogu Linnutee. Muutusin mina, muutusid sina, muutusid kõik teised. Muutus nende elu, muutus sinu elu, muutus minu elu. Ja seda väga kardinaalselt.
Abiks otsijale, abiks uues maailmas olijale olen kirja pannud selle tõestisündinud loo muutustest planeedil Maa anno Domini 2010 kuni 2015 ning kõigest sellest, mis neile järgnes, nähtuna oma kogemuste kaudu ning vürtsitatuna Taevaste Õpetajate kommentaaridega otse sündmuste tandrilt.
Loo sellest, kuidas igaühest meist väljaspool igasuguseid tavasid, aegu ja takistusi rekordkiirusega Ülestõusnud Meister vormistati.
Loo sellest, kuidas igaüks meist astus sisse maailma, kus kõik on võimalik. Ja saab seal elada nüüd täiesti vabana.
Loo nüüdseks juba edukalt läbitud üleminekust ja muutustest, mis üleminek kaasa tõi. Ning sellest, kuidas nende muutustega toime tulla, pead-käsi–kaela-ajusid ja hinge murdmata.

Kõik kokku moodustab lühikirjelduse ühest suurest loost, kuidas Taevased Väed inimesi üles äratavad sadu tuhandeid aastaid kestnud sügavast vaimsest unest, neid kogunenud prahist ja tolmust puhtaks pühivad ja igas inimeses vankumatust unimütsist taas särava valgusolendi valmis vormivad. Ei puudu selles loos ka kuri nõid ega ahned rivaalid. Kõiki on parajalt palju. Käib Suur Lugu Okasroosikesest, kus igaüks meist mängib oma osa suure kosmilise Okasroosikese loo kohalikus miniatuuris. Nii et see puudutab kõiki.
Seda võib lugeda kui ulmelugu, seda võib lugeda kui tänapäevast muinasjuttu, seda võib lugeda kui elulookirjeldust, seda võib lugeda kui lugu meist endist, seda võib lugeda kui arutelu või vestlust, seda võib lugeda kui mõtete jagamist. Raamat on nippiga. Lugu jutustavad koos autoriga haldja-printsess ja inglitüdrukud, gnoomid ja trollid, Iidsed Tarkuse Hoidjad, kes näevad välja nagu igivanad suured puud. Nad kõik ootavad teid. Noored illustraatorid nimme jätsid pildid värvimata, et lastel oleks samuti tegevust, sel ajal kui emmed-issid teksti loevad. Raamatul on sellest ainult hea meel. Sobib laiale lugejaskonnale.

Raamat on saadaval:
Apollo raamatupoodides:
interneti raamatupoes

Tallinnas
Ülemiste Keskuse Apollos
Solarise keskuse Apollos
Järve keskuse Apollos
Lasnamäe Centrumi Apollos
Viimsi Apollos
Mustamäe keskuse Apollos
Kristiine keskuse Apollos

Tartus:
Tartu Kaubamaja Apollos
Lõuna keskuse Apollos

Pärnus:
Kaubamaja Apollos
Pärnu keskuse Apollos

Teistes linnades:
Rakvere Kroonikeskuse Apollos
Haapsalu Kaubamaja Apollos
Viljandi Uku keskuse Apollos
Kohtla-Järve Vironia Apollos

Rahva Raamatu raamatupoodides:
Viru keskuse Rahva Raamat
Pärnu mnt.10 Rahva Raamat
Mustika Keskuse Rahva Raamat
Pärnu Rahva Ramat
Viljandi Rahva Raamat
Kuressaare Rahva Raamat
Rakvere Põhjakeskuse Rahva Raamat

Категория: Jookse ilma ruttamata  JOOKSE ILMA RUTTAMATA I OSA. kommenteerimine on välja lülitatud
Lodjaretk

lodja

Tere, armas inimene!
Kutsun sind ebatavalisele lodjaretkele Piirisaarele Peipsi järvel 24. oktoobril 2015 kell 10.00. – 20.00
et olla koos hilissügisese iluga ja stiihiate mänguga imeilusal Peipsi järvel meie esiisade – esiemade kombel, tänada ja austada Peipsi Järveemadat, tasakaalustada Peipsi järve ja seda ümbritseva maa energeetikat, luua taasühenduse Suure Armastuse Ruumi Väe ja Ilu Kohalolu ja meie väikese Eestimaa ääremaa vahel, mis ei ole siis enam “väljalõigatud maa”.

Varem või hiljem teadvustab endale iga inimene, et Maa kui planeet on elav organism, oma tunnetega ja oma mitmedimensionaalse teadvusega. Vaimse kasvamise teel tekib inimesel vajadus Maa teadvusega suhelda ning koos töötada. Ärganud rakumälu sõna otseses mõttes lausa tõukab Inimest tagant partnerlussuheteks ja koostööks planeediga, lakkamatult korrates, et Inimene on kosmiline olend.
Me kõik oleme kunagi valinud enda jaoks siinviibimise just nüüd, muutuste ajastul. Me oleme ise valinud selleks just selle maa, kus me elame, meie kodumaa. Mingil kõrgemal tasandil oleme me kõik sõlminud kokkuleppe koostööks Maaga just oma kodumaa/kodu maa kaudu. Partnerlus Maaga on teravaks vajaduseks vaimse arengu ja kasvu teel, seda nii Inimestele kui Maale. See koostöö ulatub üle Päikesesüsteemi piiride, kaugele väljapoole Päikesesüsteemi.
On fakt, et inimene saab olla terve ja õnnelik vaid tervel ja õnnelikul planeedil. Ja planeet algab sellest maalapist, mis on meie jalge all, meie kodu maast, kodu õuest.
Iidsetel aegadel tegid Inimesed Maaga koostööd selleks, et Maa peal ellu jääda. Nad tundsid ja austasid Emakest Maad ja Isakesest Taevast, Nende energiaid. Nad austasid ilmakaarte energiaid: Põhja, Lõuna, Lääne ja Ida energiaid. Nad tegid koostööd Stiihiate energiatega, austades Õhu, Vee, Tule ja Maa energiaid.
Meie esivanemad pidasid Maale pühendatud pidustusi; kevadise ja sügisese pööripäeva puhul olid pidustused väiksemad, suvise ja talvise pööripäeva puhul suuremad. Nad viisid läbi erinevaid tseremooniaid ja riitusi. Inimene teadvustas ennast Looja Suure Plaani osana ja tegi aktiivset koostööd Loodusega, Kõige Looduga.
Päranduseks iidsetelt inimestelt (kelleks võisime olla ka meie ise, meie endi hinged) on Maa peale jäänud nn „ankrupunktid“, aktiveeritud väekohad, kus iidseid rituaale ja tseremooniaid peeti. Paljud neist kohtadest on tänagi ikka veel aktiivsed.
Kuid planeedi energiad muutuvad, jaotuvad ümber. Ka paljud väekohtade energiad on oma kohalt nihkunud, eemale liikunud. Planeedile Maa on tulnud ja tulevad praegugi uued energiad, mis toovad kaasa uusi, enneolematuid võimalusi.
Muutuste toimel on vanade väekohtade energiad kas hajunud, hajutatud või laiali pillutud. Uued aga pole kuhugi kinnitatud. Mõned vanad väekohad on tühjaks jooksnud, ennast ammendanud. Mõnes endises suures väekohas on energiad tasakaalustamata, nii uued kui vanad, taasärkanud ja alles jäänud. Seal tekkivad rebendid. Nii suured kui väikesed.
Seega vajavad planeedi energiad tasakaalustamist: uued, juba saabunud ja ka edaspidi saabuvad energiad on vaja Maa keskmesse „ankurdada“, vanade väekohtade allesjäänud energiad on vaja kokku korjata ning uutes kohtades taas aktiveerida.
Kolm aastat kestnud „Ühismeditatsioonid Balti mere maade energeetika tasakaalustamiseks ja Uue Teadvuse Kristallvõre“ loomiseks liitsid meid Maa Uue Teadvuse Kristallvõrega, Luxori Päikese Sillaga ja taasühendasid Armastuse Suure Ruumiga. Meie maale, meie kodu maale saabus rahu, soov sõbralikult koos elada, soov looduse poole taas näoga pöörduda, soov üksteisele taas naeratada ja soojalt silma vaadata.

Nüüd kutsub Emake-Maa taas meid teele. Seekord Piirisaarele. See jätkab Päikese Silda Kolka – Ruhnu – Ainaži – Piirisaare.
Emakene Maa palub tihendada Uue Teadvuse Võre võrgustikku ka teisel pool meie Eestimaad, Peipsi järve joont mööda, tugevdades meie maa etnose naisenergia kandjat. (Kui Balti mere sisemine Olemus kannab endas meie etnose meesprintsiipi, siis Peipsi järve Olemus kannabd endas meie sooja, pehmet naisprintriipi ). Peipsi Järveemand on aastatuhandeid olnud meie ja meie esivanemate kaitsja ja toitja. Nüüd on meie aeg Teda aidata ja toetada. Ta palub seda teha mitmes üsna mitmes kohas pikki Peipsi ranna äärt, me alustame Piirisaarest.
Ja veel, Emakene – Maa palub, et see oleks tehtud peo vormis. See peab olema „Prazdnik“ ;D
Ehk meil tuleb teha seekordne tseremoonia taas tänusõnade ja lauluga, tantsu, vette pühitsemise ja rikkaliku söömaajaga, soovides kõigile head.

Me läheme Piirisaarele vette mööda nagu vanasti, lodjaga, nii, nagu meie esivanemadki kaubareisidel või kalal käisid. Me kuulame Maad, laseme Vettel ja Õhul meid kanda, kanname südames Tuld, kuulame päevast Päikest ja õhtust Kuud ning Tähti, lauldes kehas, meeles ja Südames koos helget Taeva ja Maa Ühissümfooniat. Ja lisame sinna oma südamesoojuse ja parimad palved.

Armas inimene!
Sa saad meid toetada ja meiega nii mõttes kui palves päev läbi koos olla just seal, kus sa parajasti oled. Kõik sinu saadetud soovid ja palved saavad salvestatud kristallidesse, et nad siis pidulikult üle anda nii meie maale kui meie vettele.

Neile, kes soovivad meiega kaasa tulla:
Väljasõit toimub 24. oktoobril 2015. Sõit kestab kella 10-st hommikul kella 20-ni õhtul. Võtke kaasa nii soojad riided kui soovi päevotsa järvel olla.
Kuna Emajõe veetase on madal, Lodja „Jõmmi“ ootab meid Emajõel Suursoo Looduskeskuses. Väljasõit toimub täpselt kell 10.00, neli tundi oleme järvel, Piirisaarele jõuame umbes kell 14.00 või natuke hiljem. Ja siis veel neli tundi tagasisõitu, Suursoo Looduskeskuses oleme tagasi orienteeruvalt kell 20.00

Meil on taas kaasas kaks laetud kristalli ühenduse loomiseks Päikese Sillaga. Üks läheb vette, üks Maa põue. Võtke kaasa oma parimad palved ja väike pudel veega tseremoonia jaoks ning mõned kivikesed, kristallid, kellad, kausid, lõhnaküünlad jms tseremoniaalse ringi moodustamiseks ja tseremoonia läbiviimiseks. Kindlasti võtke kaasa üks laul, mida soovite teistega koos laulda/jagada.

Kuna päev on pikk ja inimese kõhukene õhuke, on ettenähtud reisijate jaoks kaks söögikorda: hommikul kell 10.00 pannkookidega lodjal ja Piirisaarelt lahkudes ka lodjalõunasöök Kel kõhukene ikka veel on hele, võtku kaasa natukene sööki sõiduajal nosimiseks või tee/kohvi juurde pakkumiseks.

Olge mõistlikud, suured kivid ja kottid soojalt palume koju mattile jätta.
Rahaline panus (lodja rent üheks päevaks + söök) tuleb 35 eurot inimese kohta, maksimaalne kohtade arv on 30. Eelregistreerimine vajalik.

Ilusat pühapäevast retke sügise südamesse!

Armastusega Svetlana

Kontakt: Svetlana Nikolajeva +372 55566221

Категория: Üritused  Lodjaretk kommenteerimine on välja lülitatud
Teenused

Eraseansid

Reiki seans 50 EUR tund
Energeetiline balanseerimine 75 EUR tund

Õpingud

Reiki I astme pühitsus 100 EUR
Reiki II astme pühitsus 350 EUR
Reiki III astme pühitsus 1750 EUR
Reiki I ja II astme pühitsused lastele tasuta

Töö Karma Inglitega

Hinge-, saatuse -ja elustruktuuride muutmine Alates 150 EUR tund
Keha- ja rakustruktuuride muutmine

Kehtivate negatiivsete või ammendatud

karmalepingute muutmine ja/või lõpetamine

100 EUR tund

 

300 EUR tund

Grupitööd

Reiki õhtud õpilastele

“Kohtumised Iseendaga” – meditatiivsed

praktikad Tartus, Tallinnas (neljatunnised)

Karuneshi Südamemeditatsioonid

Sütelkõndimised

5 – 10 EUR õhtu

15 – 25 EUR kord

 

Vabaannetused ruumi rendiks

 

Alates 10 – 15 EUR inimese kohta

Hinnad ei sisalda käibemaksu.

Kõik tasud on annetuslikud 🙂

Категория: Teenused  Teenused kommenteerimine on välja lülitatud
Jookse ilma ruttamata

Tere, armas inimene!

Mina olen Svetlana Nikolajeva, Reiki õpetaja ja Reiki meister Tartust. Olen kirjutanud ühe tõestisündinud loo meist endist, mis algab 2010. aasta talvel ja kestab tänapäevani.

Raamatu „Jookse ilma ruttamata“ ja CD „Tänu“ (mis on ühtlasi raamatu viimane osa), komplekt on loodud abiks otsijale, abiks uues maailmas olijale, kus olen kirja pannud tõestisündinud loo muutustest, mis on toimunud inimkonnaga ja planeediga Maa aastatel 2010 kuni 2015 ning nende toimest meie igapäeva elule ja lisaks soovitused, kuidas kõige sellega toime tulla lihtsalt ja loomulikult, võimalikult valutult ja rahulikult. Nii plaat kui raamat on koostatud lihtsas ja humoorikas keeles, mis sobib igaühele.

Sihtgrupp: sobib kõikidele, mitte ainult vaimsel teel edasipürgijatele.

Elame üllimalt huvitaval ja kordumatul ajal, just siin ja praegu, mil inimkond tervikuna oma arenguteel on järjest läbi teinud mittu olulist muutuste protsessi: meil kõigil aktiveerusid sel perioodil Valguskehad ning oleme iseendalegi märkamatult läbi teinud kiirmarsi kolmandast dimensioonist viiendasse. Meie ümber on täiesti uus olukord, avatud on uued maailmad ning kehtivad uued reeglid. Kuidas nende reeglite järgi elama õppida? Kuidas uuel tasandil uues olukorras elades iseendaga hästi toime tulla ja naabritega hästi läbi saada? Mis siis tegelikult ikka muutunud on?

Selle loo olen kirja pannud abiks otsijale uues maailmas. Tõestisündinud loo muutustest planeedil Maa Anno Domini 2010 – 2015, nähtuna läbi enda kogemuste silmade. Seda raamatut võib lugeda kui muinasjuttu, kui arutelu, kui ulmet, kui Uue Ajastu saabumise ajalugu, kui mõtisklusi või kogemuste jagamist. See lugu on meist, ehk sellest, kuidas me elame maailmas, kus kõik on lubatud. Maailmas, kus kõik on võimalik ja on ainult enda teha. Kirjutan sellest, kuhu me läheme, kuidas me seda teeme, kuidas me üritame seda mitte teha, mida me tegema peame ja mis selle tulemuseks on. Kirjutan sellest, kuidas me omavahel koostööd teeme ja sellest, kuidas me koostööd väldime. Kuidas me muutume, kuidas me muudame Maailma (nüüd juba ilmselt), Keskkonda (kui vähegi tahame), Oma kaaskonda (nii teadlikult kui ebateadlikult), Iseennast (kes oskab – rõõmuga, enamus – valuga) või siis muudame elu ( miks ka mitte maagiliseks muinasjutuks, nii endale kui teistele või kui tahame, siis põrguks – ja seda, võib olla, et ainult endale). Vajad piltliku illustratsiooni?

Ka see on juba olemas!

Raamatu kaanel on lugejale teejuhiks kaks mandalat, mis tekkisid raamatu esimese osa tegemise käigus. Ülestõusnud Meister, Õpetaja Serapis Bey seletas neid lahti nii: „ Lugeja alustab liikumist kohast, mille mandala on kujutatud raamatu esikaanel, raamatu lugemise käigus teeb läbi oma isikliku rännaku ümber Püha Mäe ning raamatu lõpus jõuab kohani, mille mandala on raamatu tagakaanel, uue ajastu väravatest sisse astunu mandalani. Selle mandala kekskel oled uus sina, armas lugeja.“

Lugu on tõesti olemas. Ja see lugu on tõesti sündinud. Kuid selleks, et see kõikidele vajalik ja huvitav informatsioon jõuaks iga abivajaja lauale, vajan Sinu toetust ja abi. Hetke seis on järgmine: CD on valmis, raamatu käsikiri lõpetamisel. Hoogu on vaja anda väljaandmiskuludele: keele redaktori töö, küljendamine, trükkimine.

Planeeritav ilmumisaeg: november – detsember 2015.

Kingituste kättetoimetamine toimub esitluskontserditel, postiteel ja eraviisilistel kohtumistel vastava nimekirja alusel.

Palnu Sinu toetust ja abi, armas inimene, et raamat võimalikult kiirelt trükki saaks ja lugejate ette jõuaks.

Lugupidamisega ja soojalt tänades Svetlana Nikolajeva.

Категория: Jookse ilma ruttamata  Jookse ilma ruttamata kommenteerimine on välja lülitatud