Архив категории »Jookse ilma ruttamata «

JOOKSE ILMA RUTTAMATA I OSA.

raamat

Armsad sõbradja tuttavad, ning muidu head inimesed.
Jookse ilma ruttamata I osa Ärkamine on tänaseks raamatupoodides
täitsa saadaval!

Millest raamatus jutt?

Maailmas on toimunud Ärkamine. Just nimelt Ärkamine, suure tähega. Planeet Maa on ärganud. On ärkamas inimkond tervikuna. Ärkavad rahvad, ärkavad inimesed, on ärganud nende eneseteadvustamine ja eneseväärtustamine ning enesemääratlemise soov.
Muutunud on inimkond, muutus planeet Maa, muutus Päikesesüsteem, muutus kogu Linnutee. Muutusin mina, muutusid sina, muutusid kõik teised. Muutus nende elu, muutus sinu elu, muutus minu elu. Ja seda väga kardinaalselt.
Abiks otsijale, abiks uues maailmas olijale olen kirja pannud selle tõestisündinud loo muutustest planeedil Maa anno Domini 2010 kuni 2015 ning kõigest sellest, mis neile järgnes, nähtuna oma kogemuste kaudu ning vürtsitatuna Taevaste Õpetajate kommentaaridega otse sündmuste tandrilt.
Loo sellest, kuidas igaühest meist väljaspool igasuguseid tavasid, aegu ja takistusi rekordkiirusega Ülestõusnud Meister vormistati.
Loo sellest, kuidas igaüks meist astus sisse maailma, kus kõik on võimalik. Ja saab seal elada nüüd täiesti vabana.
Loo nüüdseks juba edukalt läbitud üleminekust ja muutustest, mis üleminek kaasa tõi. Ning sellest, kuidas nende muutustega toime tulla, pead-käsi–kaela-ajusid ja hinge murdmata.

Kõik kokku moodustab lühikirjelduse ühest suurest loost, kuidas Taevased Väed inimesi üles äratavad sadu tuhandeid aastaid kestnud sügavast vaimsest unest, neid kogunenud prahist ja tolmust puhtaks pühivad ja igas inimeses vankumatust unimütsist taas särava valgusolendi valmis vormivad. Ei puudu selles loos ka kuri nõid ega ahned rivaalid. Kõiki on parajalt palju. Käib Suur Lugu Okasroosikesest, kus igaüks meist mängib oma osa suure kosmilise Okasroosikese loo kohalikus miniatuuris. Nii et see puudutab kõiki.
Seda võib lugeda kui ulmelugu, seda võib lugeda kui tänapäevast muinasjuttu, seda võib lugeda kui elulookirjeldust, seda võib lugeda kui lugu meist endist, seda võib lugeda kui arutelu või vestlust, seda võib lugeda kui mõtete jagamist. Raamat on nippiga. Lugu jutustavad koos autoriga haldja-printsess ja inglitüdrukud, gnoomid ja trollid, Iidsed Tarkuse Hoidjad, kes näevad välja nagu igivanad suured puud. Nad kõik ootavad teid. Noored illustraatorid nimme jätsid pildid värvimata, et lastel oleks samuti tegevust, sel ajal kui emmed-issid teksti loevad. Raamatul on sellest ainult hea meel. Sobib laiale lugejaskonnale.

Raamat on saadaval:
Apollo raamatupoodides:
interneti raamatupoes

Tallinnas
Ülemiste Keskuse Apollos
Solarise keskuse Apollos
Järve keskuse Apollos
Lasnamäe Centrumi Apollos
Viimsi Apollos
Mustamäe keskuse Apollos
Kristiine keskuse Apollos

Tartus:
Tartu Kaubamaja Apollos
Lõuna keskuse Apollos

Pärnus:
Kaubamaja Apollos
Pärnu keskuse Apollos

Teistes linnades:
Rakvere Kroonikeskuse Apollos
Haapsalu Kaubamaja Apollos
Viljandi Uku keskuse Apollos
Kohtla-Järve Vironia Apollos

Rahva Raamatu raamatupoodides:
Viru keskuse Rahva Raamat
Pärnu mnt.10 Rahva Raamat
Mustika Keskuse Rahva Raamat
Pärnu Rahva Ramat
Viljandi Rahva Raamat
Kuressaare Rahva Raamat
Rakvere Põhjakeskuse Rahva Raamat

Категория: Jookse ilma ruttamata  JOOKSE ILMA RUTTAMATA I OSA. kommenteerimine on välja lülitatud
Jookse ilma ruttamata

Tere, armas inimene!

Mina olen Svetlana Nikolajeva, Reiki õpetaja ja Reiki meister Tartust. Olen kirjutanud ühe tõestisündinud loo meist endist, mis algab 2010. aasta talvel ja kestab tänapäevani.

Raamatu „Jookse ilma ruttamata“ ja CD „Tänu“ (mis on ühtlasi raamatu viimane osa), komplekt on loodud abiks otsijale, abiks uues maailmas olijale, kus olen kirja pannud tõestisündinud loo muutustest, mis on toimunud inimkonnaga ja planeediga Maa aastatel 2010 kuni 2015 ning nende toimest meie igapäeva elule ja lisaks soovitused, kuidas kõige sellega toime tulla lihtsalt ja loomulikult, võimalikult valutult ja rahulikult. Nii plaat kui raamat on koostatud lihtsas ja humoorikas keeles, mis sobib igaühele.

Sihtgrupp: sobib kõikidele, mitte ainult vaimsel teel edasipürgijatele.

Elame üllimalt huvitaval ja kordumatul ajal, just siin ja praegu, mil inimkond tervikuna oma arenguteel on järjest läbi teinud mittu olulist muutuste protsessi: meil kõigil aktiveerusid sel perioodil Valguskehad ning oleme iseendalegi märkamatult läbi teinud kiirmarsi kolmandast dimensioonist viiendasse. Meie ümber on täiesti uus olukord, avatud on uued maailmad ning kehtivad uued reeglid. Kuidas nende reeglite järgi elama õppida? Kuidas uuel tasandil uues olukorras elades iseendaga hästi toime tulla ja naabritega hästi läbi saada? Mis siis tegelikult ikka muutunud on?

Selle loo olen kirja pannud abiks otsijale uues maailmas. Tõestisündinud loo muutustest planeedil Maa Anno Domini 2010 – 2015, nähtuna läbi enda kogemuste silmade. Seda raamatut võib lugeda kui muinasjuttu, kui arutelu, kui ulmet, kui Uue Ajastu saabumise ajalugu, kui mõtisklusi või kogemuste jagamist. See lugu on meist, ehk sellest, kuidas me elame maailmas, kus kõik on lubatud. Maailmas, kus kõik on võimalik ja on ainult enda teha. Kirjutan sellest, kuhu me läheme, kuidas me seda teeme, kuidas me üritame seda mitte teha, mida me tegema peame ja mis selle tulemuseks on. Kirjutan sellest, kuidas me omavahel koostööd teeme ja sellest, kuidas me koostööd väldime. Kuidas me muutume, kuidas me muudame Maailma (nüüd juba ilmselt), Keskkonda (kui vähegi tahame), Oma kaaskonda (nii teadlikult kui ebateadlikult), Iseennast (kes oskab – rõõmuga, enamus – valuga) või siis muudame elu ( miks ka mitte maagiliseks muinasjutuks, nii endale kui teistele või kui tahame, siis põrguks – ja seda, võib olla, et ainult endale). Vajad piltliku illustratsiooni?

Ka see on juba olemas!

Raamatu kaanel on lugejale teejuhiks kaks mandalat, mis tekkisid raamatu esimese osa tegemise käigus. Ülestõusnud Meister, Õpetaja Serapis Bey seletas neid lahti nii: „ Lugeja alustab liikumist kohast, mille mandala on kujutatud raamatu esikaanel, raamatu lugemise käigus teeb läbi oma isikliku rännaku ümber Püha Mäe ning raamatu lõpus jõuab kohani, mille mandala on raamatu tagakaanel, uue ajastu väravatest sisse astunu mandalani. Selle mandala kekskel oled uus sina, armas lugeja.“

Lugu on tõesti olemas. Ja see lugu on tõesti sündinud. Kuid selleks, et see kõikidele vajalik ja huvitav informatsioon jõuaks iga abivajaja lauale, vajan Sinu toetust ja abi. Hetke seis on järgmine: CD on valmis, raamatu käsikiri lõpetamisel. Hoogu on vaja anda väljaandmiskuludele: keele redaktori töö, küljendamine, trükkimine.

Planeeritav ilmumisaeg: november – detsember 2015.

Kingituste kättetoimetamine toimub esitluskontserditel, postiteel ja eraviisilistel kohtumistel vastava nimekirja alusel.

Palnu Sinu toetust ja abi, armas inimene, et raamat võimalikult kiirelt trükki saaks ja lugejate ette jõuaks.

Lugupidamisega ja soojalt tänades Svetlana Nikolajeva.

Категория: Jookse ilma ruttamata  Jookse ilma ruttamata kommenteerimine on välja lülitatud