JOOKSE ILMA RUTTAMATA I OSA.

raamat

Armsad sõbradja tuttavad, ning muidu head inimesed.
Jookse ilma ruttamata I osa Ärkamine on tänaseks raamatupoodides
täitsa saadaval!

Millest raamatus jutt?

Maailmas on toimunud Ärkamine. Just nimelt Ärkamine, suure tähega. Planeet Maa on ärganud. On ärkamas inimkond tervikuna. Ärkavad rahvad, ärkavad inimesed, on ärganud nende eneseteadvustamine ja eneseväärtustamine ning enesemääratlemise soov.
Muutunud on inimkond, muutus planeet Maa, muutus Päikesesüsteem, muutus kogu Linnutee. Muutusin mina, muutusid sina, muutusid kõik teised. Muutus nende elu, muutus sinu elu, muutus minu elu. Ja seda väga kardinaalselt.
Abiks otsijale, abiks uues maailmas olijale olen kirja pannud selle tõestisündinud loo muutustest planeedil Maa anno Domini 2010 kuni 2015 ning kõigest sellest, mis neile järgnes, nähtuna oma kogemuste kaudu ning vürtsitatuna Taevaste Õpetajate kommentaaridega otse sündmuste tandrilt.
Loo sellest, kuidas igaühest meist väljaspool igasuguseid tavasid, aegu ja takistusi rekordkiirusega Ülestõusnud Meister vormistati.
Loo sellest, kuidas igaüks meist astus sisse maailma, kus kõik on võimalik. Ja saab seal elada nüüd täiesti vabana.
Loo nüüdseks juba edukalt läbitud üleminekust ja muutustest, mis üleminek kaasa tõi. Ning sellest, kuidas nende muutustega toime tulla, pead-käsi–kaela-ajusid ja hinge murdmata.

Kõik kokku moodustab lühikirjelduse ühest suurest loost, kuidas Taevased Väed inimesi üles äratavad sadu tuhandeid aastaid kestnud sügavast vaimsest unest, neid kogunenud prahist ja tolmust puhtaks pühivad ja igas inimeses vankumatust unimütsist taas särava valgusolendi valmis vormivad. Ei puudu selles loos ka kuri nõid ega ahned rivaalid. Kõiki on parajalt palju. Käib Suur Lugu Okasroosikesest, kus igaüks meist mängib oma osa suure kosmilise Okasroosikese loo kohalikus miniatuuris. Nii et see puudutab kõiki.
Seda võib lugeda kui ulmelugu, seda võib lugeda kui tänapäevast muinasjuttu, seda võib lugeda kui elulookirjeldust, seda võib lugeda kui lugu meist endist, seda võib lugeda kui arutelu või vestlust, seda võib lugeda kui mõtete jagamist. Raamat on nippiga. Lugu jutustavad koos autoriga haldja-printsess ja inglitüdrukud, gnoomid ja trollid, Iidsed Tarkuse Hoidjad, kes näevad välja nagu igivanad suured puud. Nad kõik ootavad teid. Noored illustraatorid nimme jätsid pildid värvimata, et lastel oleks samuti tegevust, sel ajal kui emmed-issid teksti loevad. Raamatul on sellest ainult hea meel. Sobib laiale lugejaskonnale.

Raamat on saadaval:
Apollo raamatupoodides:
interneti raamatupoes

Tallinnas
Ülemiste Keskuse Apollos
Solarise keskuse Apollos
Järve keskuse Apollos
Lasnamäe Centrumi Apollos
Viimsi Apollos
Mustamäe keskuse Apollos
Kristiine keskuse Apollos

Tartus:
Tartu Kaubamaja Apollos
Lõuna keskuse Apollos

Pärnus:
Kaubamaja Apollos
Pärnu keskuse Apollos

Teistes linnades:
Rakvere Kroonikeskuse Apollos
Haapsalu Kaubamaja Apollos
Viljandi Uku keskuse Apollos
Kohtla-Järve Vironia Apollos

Rahva Raamatu raamatupoodides:
Viru keskuse Rahva Raamat
Pärnu mnt.10 Rahva Raamat
Mustika Keskuse Rahva Raamat
Pärnu Rahva Ramat
Viljandi Rahva Raamat
Kuressaare Rahva Raamat
Rakvere Põhjakeskuse Rahva Raamat

Категория: Jookse ilma ruttamata
Вы можете следить за комментариями с помощью RSS 2.0-ленты. Комментарии закрыты, но вы можете оставить трекбэк с вашего сайта.